17.06.2009

Acrobat Reader içine yazı yazmak,çizgi çekmek...Kitabın fiziksel dokusu,kokusu ve etkisi her ne kadar farklı ise de, internet çağının nimetlerinden olan e-kitap,e-dergi gibi ürünler sayesinde,kullananlar birçok kolaylık yaşıyorlar.e-kitap okuyucu aygıtlarıyla,yüzlerce kitap küçük bir ekranda toplanıyor,yolculuk sırasında fazla yer kaplamıyor.

Bu tarz dökümanlar genelde .pdf uzantılıdır.Herhangi bir pdf uzantılı dökümanın içine yazı eklemek,not almak ya da post it yapıştırmak istediğimizde kullanabileceğimiz PDF Annotator® programını şiddetle tavsiye ederim.Eğer dökümanlar korumalı ise "PDF Password Remover" ile kullanıma açabilirsiniz.

Pin It!

3 yorum :

 1. Delfina'cığım, çok güzel bilgiler ediniyorum sayende.
  Teşekkürler, sevgiler...

  YanıtlaSil
 2. güzel birşeymiş özellikle benim gibi pdf çok kullanan ve ekrandan okuyanlar için ancak sana bişey diyeyim mi bu postta gösterdiğin resim daha çok ilgimi çekti ve makaleyi buldum indirdim şimdi hihih

  YanıtlaSil
 3. © özlemcim,ben de sizlerden :) sevgiler,

  ©GeCecim,ne desem boş senin için.Nazar olacaksın bak korkuyorum da nazarım çabuk geçiyor diye.Resimdeki fizik kuramlarını nasıl görüverdin hemen yaaa.Maşallah sana :)

  YanıtlaSil

♠ Kaliteli yorum kimi mutlu etmez ki :) ♠

Related Posts with Thumbnails
01 09 10